سخن روز
سخن روز
لئو نیکولایویچ تولستوی: نیکی، همه چیز را شکست می دهد و خود، هرگز شکست نمی خورد.                              آلپاچینو: تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید ولی نمیشه فهموند.                              آلبرت انیشتین: جهان جای خطرناکی است نه به خاطر وجود افراد ستمگر بلکه به خاطر وجود افرادی که در مقابل آن ها نمی ایستند.                              دکتر علی شریعتی: ای کاش انسان ها همان قدر که از ارتفاع می ترسند کمی هم از پستی هراس داشتند.                              ریچارد باخ: بدترین قسمت زندگی انتظار کشیدن است و بهترین قسمت زندگی داشتن کسی است که ارزش انتظار کشیدن را داشته باشد.                              سیمین دانشور: بهای سنگینی دادم تا فهمیدم کسی که قصد ماندن ندارد، باید راهی کرد.                              از مرگ نترسید، از این بترسید که وقتی زنده اید چیزی در درون شما بمیرد به نام انسانیت!!!                              سکه های پول همیشه صدا دارند، اما اسکناس ها بی صدا هستند. پس وقتی ارزشت بالا رفت بیشتر آرام و بی سر و صدا باش!!                              
منوی اصلی
ورود
کاربر مهمان! خوش آمدید.
نام کاربری:
رمز عبور:
ثبت نام
رمز عبور را فراموش کرده ام.

پخش زنده

تبلیغات

پیوندها
فیسبوک
-------------------------
یاهو
-------------------------
گوگل
-------------------------
امام زاده حسن رضا (ع)
-------------------------
سایت خبری تابناک
-------------------------
ورزش 3
-------------------------
گیلانده وطن من
-------------------------

بابای شهیدم

نام و نام خانوادگی: محمدتقی روستایی
متولد: سال 1325
تاریخ شهادت: 25/03/1359
محل شهادت: آمل

   شهید محمدتقی روستایی در سال 1325 در روستای گیلانده از توابع شهرستان نور در خانواده ای متدین چشم به جهان گشودند. دوران کودکی و جوانی را در همان روستا سپری کردند. تحصیلات خویش را تا ششم ابتدایی با موفقیت به پایان رسانیدند. از آنجا که ایشان فرزند اول خانواده بودند و کمک کردن به پدر در کارهای کشاورزی را واجب می دانستند، لذا تحصیل را علیرغم میل باطنی رها کرده و به کارهای کشاورزی مشغول گشتند. شهید در کنار کارهای روزمره اعم از کشاورزی، خرید منزل، همسرداری و ... در کارهای فرهنگی هم فعالیت چشم گیری داشتند. ایشان علیرغم مخالفت های علنی عده ای از اهالی محل موفق به تاسیس بسیج محل شدند و در کنار پایگاه بسیج به همت خودشان و به یاری عده ای از جوانان عاشق ولایت، کتابخانه ای را تاسیس کردند و در آن کتابهایی در موضوع ولایت فقیه، جنگ تحمیلی، بسیج و امثالهم را نگهداری می کردند و به صورت رایگان در اختیار افراد مشتاق قرار می دادند.

    ایشان سرانجام در تاریخ 25/03/1359 در راه اهداف خداپسندانه و انقلابی خویش و به دست منافقان کوردل در شهر آمل به درجه رفیع شهادت نایل شدند. انشاء ا... روحشان غریق رحمت واسعه الهی قرار گیرد و با سیدالشهداء محشور گردد.

***نثار ارواح طیبه شهدای اسلام صلوات بفرستید.***

وبگو | نمایش آمار بازدیدها بدون دیتابیس
بابای شهیدم

شهید محمدتقی روستایی
محل شهادت: آمل

اوقات شرعی


آمار بازدید کنندگان
» بازدید امروز: 11
» بازدید دیروز: 34
» افراد آنلاین: 1
» بازدید کل: 50

جستجوی گوگل